Mart 5, 2024
Xanadu Resort Hotel, Belek, Antalya
Duyurular

Sempozyum Davet

Değerli meslektaşlarımız,

Konuşmacıları ve katılımcıları ile her geçen yıl büyüyen ve özlenen kongremiz bu yıl 13. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi olarak  15 – 18 Aralık 2022 tarihleri arasında Xanadu Otel-Antalya’da gerçekleştiriyoruz.

Kongremiz İnönü Üniversitesi Amatem Kliniği ve Bağımlılık Psikiyatri Derneği ortaklığı ile, Sağlık Bakanlığı’nın da destekleri ile düzenlenecek olup, tüm değerli konuşmacılarımızı tüm paydaşlarımız ile buluşturmayı ve bilgilerimizi dinamik oturumlarla güncellemeyi hedefliyoruz.

Bu yıl kongremizde ana temamız ‘Bağımlılıkta koruma ve tedavi: kültürel ve ulusal sorunlar ve çözümler’ olup, bağımlılık konusunda en güncel konuları tüm boyutları ile ele alarak hem tanı hem tedavi süreçlerini ayrıntılı olarak gündeme alacağız. Klinik öncesi ve kliniklerde  tedavi sürecinde karşılaştığımız zorlukları yetkin ağızlardan dinleyerek, tanı ve tedavilerimizde yaşadığımız süreçleri de birlikte tartışıyor olacağız.

Bağımlılık alanında uzman isimlerle bir araya gelerek en güncel kanıta dayalı bilgileri paylaşmak üzere sizleri de kongremizde görmek isteriz.

Saygılarımızla,
Düzenleme komitesi adına

Prof. Dr. Birgül CUMURCU
Kongre Eş Başkanı

Prof. Dr. Nesrin DİLBAZ
Kongre Eş Başkanı

X